Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mosty/Návsí - Hukvaldy 4:0 (3:0)

Druhý tým tabulky se v prvním poločase nastěhoval na naší půlku a zmáčkl nás jak citrón. Do druhé půle jsme již vstoupili bez respektu, dostávali jsme se kombinačně až na dostřel, ale gól se nám vstřelit nepodařilo. 

Hukvaldy - Nýdek 3:1 (2:0)

Konečně se vrátili borci ze školních výletů a tak jsme je mohli zapojit do hry.  Nejprve byl zápas relativně vyrovnaný, oba týmy měli dost šancí, ale v obou branách byli dobří gólmani. Nicméně my jsme do poločasu stihli vstřelit dva góly a hosté se střelecky trápili. Druhý poločas byl ve znamení hostů. Útočili a Honza v bráně čaroval. Problém nastal 5 min do konce. David Palm šel sám na gólmana, byl nemilostrdně ze zadu sestřelen (podle rozhodčího ne) a způsobil si svalové zranění. Hostující stoper dostal žlutou a my jsme z nařízeného PK sice neproměnili, ale z následujícího rohového kopu už ano. 

Hukvaldy - Dobrá 1:7 (0:3)

Hosté byli prostě lepší.

 

Hrádek (Milíkov) - Hukvaldy 12:1 (9:1)

Dorostenci dostali na krátkém hřišti v Milíkově lekci z efektivity, rychlosti, kombinace a týmového pojetí hry domácích. Objektivně jsme narazili zatím na nejtěžšího soupeře podzimu.

Hukvaldy - Bukovec 0:2 (0:0)

Přeložené utkání na dopoledne bylo v prvním poločase ve znamení vydatného deště. Náš tým nastoupil pouze v 10 hráčích, ale v první půli to nebylo na hřišti ani moc znát. Soupeř měl poziční převahu, ale také silně nepřesnou mušku. A když už se trefil mezi tři tyče, tak jej Honza vychytal, A protože i my jsme pálili těsně kolem brány, poločas skončil bezbrankově. V druhé půli jsme brzo inkasovali, ale pořád nebylo nic ztraceno. Zápas hosté rozhodli 5 min do konce, kdy po našem nedůrazu ve velkém vápně, vstřelili druhý gól.

Hukvaldy -  Čeladná 2:5 (2:3)

Na Hukvaldy zavítala vedoucí Čeladná. Naší hru, kterou se snažíme prezentovat v OP to však nijak neovlivnilo. Kombinačně jsme měli nad soupeřem mírnou převahu, ale nedokázali jsme proměňovat šance. Naopak soupeř byl velmi efektivní a ve 30 min. vedl o 3 branky. Pak se konečně štěstěna otočila i na naší stranu a do šatny jsme korigovali výsledek na 2:3. Obraz hry v druhé půli se zpočátku neměnil. My se tlačili do šancí, které jsme neproměňovali a soupeř vyčkával. A dočkal se. Během 5 minut přidal v 70 min., resp. 74 min. další 2 góly na konečných 2:5. 

Vendryně - Hukvaldy 7:0 (4:0)

Středeční zápas ve Vendryni ukázal rozdíl v síle obou týmů. Zatímco náš mladý tým sbírá cenné zkušenosti, krajskou soutěží otřelý tým Vendryně hrál silový nátlakový fotbal na hranici pravidel, po pravdě mnohdy za touto hranicí. Naši kluci tak byli po zápase dokopáni, měli sešlapané kotníky, ale i takový fotbal je. Vendryně nám ukázala, že v rámci OP se máme ještě na co těšit. 

Písek - Hukvaldy 1:4 (1:1)

Domácí ukázali, že jejich minulá prohra 0:8 s Čeladnou byla způsobena nedostatkem jejich klíčových hráčů. Vletěli na nás a zaslouženě se ujali vedení. Nebýt ojedinělé akce Vojty Lyčky v první půli, šli bychom do šaten s gólovým mankem. Akce po ose Lyčka - Michna - Lyčka vyšla parádně. Průser nastal ve 41 minutě, kdy se zranil náš Marcel Kubíček, kterého s těžkým otřesem mozku odvezla sanitka. Poločas už jsme dohráli v 10 lidech. Do druhé půle jsem provedl několik změn a na hřiště přišly 3 nové posily. A bylo to znát. Aktivitu v zápase jsme postupně převzali a nasázeli soupeři další 3 branky. Z toho Vojta Lyčka zaznamenal svůj první hatrick v soutěži. Jemu i ostatním gratuluji.Trenér.

Hukvaldy - Raškovice 3:4 (2:1)

První ostrý zápas v OP dorostu výsledkově sice nevyšel, ale za předvedený výkon však nemusí nikdo svěšet hlavy.  Většinu zápasu jsme měli hru pod kontrolou, vytvářeli jsme si slibné šance, ale hostující gólman chytal skvěle. V úmorném vedru se hukvaldští borci tlačili dopředu, vedli už 3:1, ale pak jim došly síly a v závěrečných minutách hosté utkání otočili.

Hukvaldy - Vlčovice 11:1 (7:0)

Premiéra mladíků dopadla na výbornou !!! Ke svému prvnímu utkání přivítaly domácí Hukvaldy dorostence z Vlčovic. Oba týmy jsou přihlášeny do okresních přeborů.Hukvaldy do frýdeckomístecké skupiny a Vlčovice do vsetínské skupiny. Před utkáním mi dělaly starosti počty přítomných hráčů, kteří o prázdninách tráví čas na dovolených a brigádách a 2 borci jsou zraněni. Situace u hostí byla však obdobná a tak střídačky obou týmů zely prázdnotou. Velký otazník také visel nad souhrou celého týmu, neboť kluci spolu hráli poprvé. Podle předvedeného výkonu, zejména v první půli, mohu konstatovat, že by to klapat mohlo :-) Uvidíme příští týden při prvním ostrém startu. Trenér

 

 

Dne 31.7.2018 proběhl po dlouhých čtyřech letech opět dorostenecký trénink hukvaldských mladíků. Tým se netvořil vůbec jednoduše, ale výsledkem půlroční komunikace s jednotlivými hráči je základna, která k dnešnímu dni sčítá 18 borců, vesměs věkové kategorie mladšího dorostu. 

Trenér: Petr Giergiel, 774 302 460

Vedoucí družstva  a trenér brankářů: Jiří Tobiáš

 

Od sezóny 2014-2015 hrají naši dorostenci v Sokolu Fryčovice

 

Sezóna 2012 - 2013

Trenér : Tomáš Sasín                                   

Asistent  : Jaroslav Janošek

 

         

  

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist