Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Další turnaj bude 13.1.2019 od 14.00 hod opět v Brušperku.

Zimní sezóna 2018/2019

2/ Druhé kolo KZL je také za námi. Letos se přihlásilo málo družstev, takže soupeři byli stejní, jen výsledky se měnily a nám se podařilo urvat druhé místo.

Hukvaldy  - Staříč "A" 3:3; Hukvaldy - Dobrá 0:2; Hukvaldy - Staříč "B" 4:2; Hukvaldy - Nýdek 2:1; Hukvaldy - Staré Město 2:0;

1/ První turnaj KZL je za námi.

Hukvaldy - Staré Město 4:1; Hukvaldy - Dobrá 0:0; Hukvaldy - Staříč "B" 0:2; Hukvaldy  - Staříč "A" 1:1; Hukvaldy - Nýdek 2:3

Jablunkov - Hukvaldy 2:1 (1:0)

Na závěr podzimní části sezóny jsme zavítali na promočené hřiště v Jablunkově. Hráči domácích byli papírově favorité, ale naši hráči chtěli navázat na dobrý výkon proti Oldřichovicím. Domácí šli brzo do vedení po ojedinělé gólové akci, ale to bylo vše nebezpečné, co předvedli. Naopak naši borci se postupně dostávali do hry, vycházela nám souhra a ikdyž jsme stříleli z větších vzdáleností, přestříleli jsme domácí. Touha po vyrovnání se nakonec překlopila v realitu, ale moc dlouho jsme si remízu neužili. Domácí podřadili, zatlačili nás, ale gól střelili až po nepovedeném centru, který zapadl za Honzovy záda. My jsme měli do konce utkání ještě další gólovku a min. dvě slibné šance, ale výsledek se už neměnil. Tento zápas potvrdil rostoucí potenciál našeho týmu a věřím, že na jaře můžeme být i jarním překvapením, jarní štikou v rybníce :-) Trenér Petr

Hukvaldy - Oldřichovice 1:1 (1:1)

Poslední podzimní domácí zápas byl ve znamení sousedů z tabulky. Naši soupeři měli za sebou v předchozích zápasech dvě vysoké výhry a tak byli mírní favorité utkání. Naši borci, podpoření akcí "ukončení sezóny" se sešli skoro v plném počtu (17 hráčů) a v prvním poločase se hned zakousli do svého soupeře. Bohužel pořád hledáme střelce a tak naše šance vyzněly naprázdo. Za to hosté byli efektivní. Z jediné poločasové šance vytěžili gól. Naštěstí do 10 minut poté, z rohu trefuje k tyči náš stopér a srovnává na 1:1. Druhý poločas už byl bojem o střed hřiště, hostům docházely postupně síly, ale ani toho jsme nedokázali využít.

Vojkovice - Hukvaldy 4:1 (2:0)

Souboj dvou nováčků OP vyzněl lépe pro domácí tým. Ti ovládli první poločas a přestože jim v druhé půli došel dech, stačili nám ještě nastřílet další dva góly. Naše četné šance pochytal i se štěstím jejich gólman, kromě té, kterou mu za záda prostrčil Daniel Holinka.

Hukvaldy - Sedliště 0:1 (0:0)

Utkali se dva vyrovnané týmy a utkání by slušela remíza. Alespoň by si jí naši kluci zasloužili po velmi dobrém druhém poločase. Štěstěna se ale k nám otočila zády 5 min do konce, kdy jinak dobře chytající Honza podcenil střelu soupeře, která zaplula k jeho levé tyči.

Mosty/Návsí - Hukvaldy 4:0 (3:0)

Druhý tým tabulky se v prvním poločase nastěhoval na naší půlku a zmáčkl nás jak citrón. Do druhé půle jsme již vstoupili bez respektu, dostávali jsme se kombinačně až na dostřel, ale gól se nám vstřelit nepodařilo.

Hukvaldy - Nýdek 3:1 (2:0)

Konečně se vrátili borci ze školních výletů a tak jsme je mohli zapojit do hry.  Nejprve byl zápas relativně vyrovnaný, oba týmy měli dost šancí, ale v obou branách byli dobří gólmani. Nicméně my jsme do poločasu stihli vstřelit dva góly a hosté se střelecky trápili. Druhý poločas byl ve znamení hostů. Útočili a Honza v bráně čaroval. Problém nastal 5 min do konce. David Palm šel sám na gólmana, byl nemilostrdně ze zadu sestřelen (podle rozhodčího ne) a způsobil si svalové zranění. Hostující stoper dostal žlutou a my jsme z nařízeného PK sice neproměnili, ale z následujícího rohového kopu už ano.

Hukvaldy - Dobrá 1:7 (0:3)

Hosté byli prostě lepší.

Hrádek (Milíkov) - Hukvaldy 12:1 (9:1)

Dorostenci dostali na krátkém hřišti v Milíkově lekci z efektivity, rychlosti, kombinace a týmového pojetí hry domácích. Objektivně jsme narazili zatím na nejtěžšího soupeře podzimu.

Hukvaldy - Bukovec 0:2 (0:0)

Přeložené utkání na dopoledne bylo v prvním poločase ve znamení vydatného deště. Náš tým nastoupil pouze v 10 hráčích, ale v první půli to nebylo na hřišti ani moc znát. Soupeř měl poziční převahu, ale také silně nepřesnou mušku. A když už se trefil mezi tři tyče, tak jej Honza vychytal, A protože i my jsme pálili těsně kolem brány, poločas skončil bezbrankově. V druhé půli jsme brzo inkasovali, ale pořád nebylo nic ztraceno. Zápas hosté rozhodli 5 min do konce, kdy po našem nedůrazu ve velkém vápně, vstřelili druhý gól.

Hukvaldy -  Čeladná 2:5 (2:3)

Na Hukvaldy zavítala vedoucí Čeladná. Naší hru, kterou se snažíme prezentovat v OP to však nijak neovlivnilo. Kombinačně jsme měli nad soupeřem mírnou převahu, ale nedokázali jsme proměňovat šance. Naopak soupeř byl velmi efektivní a ve 30 min. vedl o 3 branky. Pak se konečně štěstěna otočila i na naší stranu a do šatny jsme korigovali výsledek na 2:3. Obraz hry v druhé půli se zpočátku neměnil. My se tlačili do šancí, které jsme neproměňovali a soupeř vyčkával. A dočkal se. Během 5 minut přidal v 70 min., resp. 74 min. další 2 góly na konečných 2:5.

Vendryně - Hukvaldy 7:0 (4:0)

Středeční zápas ve Vendryni ukázal rozdíl v síle obou týmů. Zatímco náš mladý tým sbírá cenné zkušenosti, krajskou soutěží otřelý tým Vendryně hrál silový nátlakový fotbal na hranici pravidel, po pravdě mnohdy za touto hranicí. Naši kluci tak byli po zápase dokopáni, měli sešlapané kotníky, ale i takový fotbal je. Vendryně nám ukázala, že v rámci OP se máme ještě na co těšit.

Písek - Hukvaldy 1:4 (1:1)

Domácí ukázali, že jejich minulá prohra 0:8 s Čeladnou byla způsobena nedostatkem jejich klíčových hráčů. Vletěli na nás a zaslouženě se ujali vedení. Nebýt ojedinělé akce Vojty Lyčky v první půli, šli bychom do šaten s gólovým mankem. Akce po ose Lyčka - Michna - Lyčka vyšla parádně. Průser nastal ve 41 minutě, kdy se zranil náš Marcel Kubíček, kterého s těžkým otřesem mozku odvezla sanitka. Poločas už jsme dohráli v 10 lidech. Do druhé půle jsem provedl několik změn a na hřiště přišly 3 nové posily. A bylo to znát. Aktivitu v zápase jsme postupně převzali a nasázeli soupeři další 3 branky. Z toho Vojta Lyčka zaznamenal svůj první hatrick v soutěži. Jemu i ostatním gratuluji.Trenér.

Hukvaldy - Raškovice 3:4 (2:1)

První ostrý zápas v OP dorostu výsledkově sice nevyšel, ale za předvedený výkon však nemusí nikdo svěšet hlavy.  Většinu zápasu jsme měli hru pod kontrolou, vytvářeli jsme si slibné šance, ale hostující gólman chytal skvěle. V úmorném vedru se hukvaldští borci tlačili dopředu, vedli už 3:1, ale pak jim došly síly a v závěrečných minutách hosté utkání otočili.

Hukvaldy - Vlčovice 11:1 (7:0)

Premiéra mladíků dopadla na výbornou !!! Ke svému prvnímu utkání přivítaly domácí Hukvaldy dorostence z Vlčovic. Oba týmy jsou přihlášeny do okresních přeborů.Hukvaldy do frýdeckomístecké skupiny a Vlčovice do vsetínské skupiny. Před utkáním mi dělaly starosti počty přítomných hráčů, kteří o prázdninách tráví čas na dovolených a brigádách a 2 borci jsou zraněni. Situace u hostí byla však obdobná a tak střídačky obou týmů zely prázdnotou. Velký otazník také visel nad souhrou celého týmu, neboť kluci spolu hráli poprvé. Podle předvedeného výkonu, zejména v první půli, mohu konstatovat, že by to klapat mohlo :-) Uvidíme příští týden při prvním ostrém startu. Trenér

Dne 31.7.2018 proběhl po dlouhých čtyřech letech opět dorostenecký trénink hukvaldských mladíků. Tým se netvořil vůbec jednoduše, ale výsledkem půlroční komunikace s jednotlivými hráči je základna, která k dnešnímu dni sčítá 18 borců, vesměs věkové kategorie mladšího dorostu.

Trenér: Petr Giergiel, 774 302 460

Vedoucí družstva  a trenér brankářů: Jiří Tobiáš